• [ Strona główna ] • [ Cofnij ] • [ Drukuj artykuł ] • [ Osób on-line: 1 ]


Rok 2013


6_St_Noc_Kabaretowa_resize.jpg

||||

23.08.2013r. godz. 20:00

AMFITEATR MIEJSKIKabaret Moralnego Niepokoju 
Kabaret zdobył dużą popularność dzięki częstym występom w telewizji oraz błyskotliwym tekstom Roberta Górskiego. W emitowanym w latach 2003-2006 w TVP2 autorskim programie satyrycznym grupy pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju co tydzień prezentowane były premierowe skecze. Kabaret skupia się głównie na sprawach społecznych, absurdach życia codziennego oraz nie stroni od polityki. Na przełomie 2007 i 2008 roku kabaret tworzył program pt. Miesięcznik Moralnego Niepokoju. Corocznie jest gospodarzem Kabaretowej Nocy Listopadowej.

Zespół aktorski:
Robert Górski – teksty, Przemysław Borkowski – teksty, Mikołaj Cieślak – teksty, Rafał Zbieć, Magdalena Stużyńska
Zespół muzyczny:
Bartłomiej Krauz – akordeon, śpiew, Tomasz Pfeiffer - gitara

KMN_z_Magd_resize.jpgKabaret Smile
Kabaret powstał w Lublinie w październiku 2003 roku. Reprezentuje różne rodzaje humoru, od dowcipu obyczajowego po parodię różnorakich stylów muzycznych, podbijając serca publiczności między innymi dzięki takim postaciom scenicznym jak "Pan Stanisław". Ich skecze opowiadają nie tylko o sprawach przyziemnych, takich jak przejażdżka autostopem, balkonowa rozmowa dwóch kolegów czy zwykłe pożegnanie w przedpokoju po rodzinnej imprezie, ale także o ważnych życiowych decyzjach, jak chociażby zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Bardzo mocną stroną "Smajli" jest piosenka kabaretowa.


Zespół aktorski:                                                                                                                           Andrzej Mierzejewski aka Duffy, Michał Kincel aka Kinio, Paweł Szwajgier aka Szfagier Kamil Sochalski aka Kamil - akustyk grupy

smile_resize.jpg


Kabaret Puk
Kabaret pochodzi z Krakowa. W skład zespołu wchodzą osoby o bogatym doświadczeniu teatralnym i kabaretowym. Łączą żywiołowość i dynamizm kabaretu z teatralną formą i dbałością o szczegóły. Rok po premierze programu "Puka Buka" powstał drugi, autorski program Kabaretu PUK pt. "Stuk". Najnowszy program kabaretu Puk, to "Jebudu", który miał premierę w 2011r. Jest to program przeznaczony dla widzów dorosłych. „Jebudu” to: seks, czarny humor i odważne sceny. Nie uciekamy od mocnych, kontrowersyjnych żartów i tematów tabu. Nie jest to grzeczny program...

Zespół aktorski:
Alan Pakosz, Tomasz Biskup, Agata Słowicka, Karol Bulski, Michał Próchniewicz

PUK___fot._Klaudyna_Schubert_resize.jpgKabaret Chyba
Kabaret powstał pod koniec 2007 roku. Uczestnik wielu festiwali (takie jak Mazurska Noc Kabaretowa), laureaci pierwszej nagrody na 26.PACE, nagrody na kolejnych festiwalach (Lidzbark, Mulatka w Ełku, PKS w Warszawie, Trybunały Kabaretowe w Piotrkowie Trybunalskim, Szpak w Szczecinie). W styczniu 2010 roku, tuż przed próbami do nowego programu, chcąc podążać własnymi ścieżkami, z kabaretu odszedł Seweryn. Kabaret w miesiąc napisał nowy program i zgłosił się na kolejną PAKĘ. I znów znalazł się w finale! W miarę powstawania nowego programu dołączył do nas nowy techniczny Michał Rohring i w tym składzie kabaret występuje do chwili obecnej.

Zespół aktorski: Maciej „Mietek” Gliński, Piotr „Guma” Gumulec, Michał Röhring – akustyk grupy

Chyba_6_resize.jpg