• [ Strona główna ] • [ Cofnij ] • [ Drukuj artykuł ] • [ Osób on-line: 1 ]


COD-owy AFRO-MIX 7 lipca 2013 r. na Rynku StaromiejskimMłodzież z Centrum Otwarte Drzwi nie próżnuje nawet w czasie wakacji: czynnie animuje i edukuje.
W dniu 7 lipca młodzież z COD przygotowała rozmaite kąciki artystyczne:  „Balomomnaia” – jak zrobić z baloników  maleńkie „cuda”: pieski, żyrafy, papugi, kwiatki itp.; plastyczne: dzieci malowały zwierzęta z Afryki i  krajobrazy, budowały zaczarowaną Afrykę na Rynku Staromiejskim.
Najbardziej oblegany był kącik afro-fryzur, gdzie dziewczyny tworzyły działa sztuki z włosów najmłodszych uczestników imprezy.
Ponadto Pani Dailida ze Szkoły  Alfa- Astra w Stargardzie Szczecińskim prowadziła warsztaty taneczne, a pan Włodzio-Słodzio udzielał lekcji gry na instrumentach perkusyjnych: bębnach i talerzach, co sprawiło ogromną frajdę uczniom. Każde dziecko mogło wykonać własnoręcznie, pod okiem pani Ola z Wesołych Hałasów, biżuterię „rodem z Afryki” lub witraż i maskę afrykańską.      Na zakończenie tego wesołego i bardzo ciepłego dnia zagrał skoczne rytmy reagge i ska zespół Heaven. Ich muzyka pozytywnie nastroiła mieszkańców Stargardu, którzy odwiedzili nas na Rynku Staromiejskim.
.

Kopia_sowno_6_i_coll_7_053_resize.jpg

sowno_6_i_coll_7_033_resize.jpg

sowno_6_i_coll_7_045_resize.jpg

sowno 6 i coll 7 054_resize_1.jpg

sowno_6_i_coll_7_056_resize.jpg

sowno_6_i_coll_7_074_resize.jpg

sowno_6_i_coll_7_046_resize.jpg