• [ Strona główna ] • [ Cofnij ] • [ Drukuj artykuł ] • [ Osób on-line: 1 ]


Rok 2015


dd2015_resize.jpg

Prezydent Miasta Stargard Szczeciński zaprasza dzieci i rodziców w dniu 31 maja 2015 r. o godz. 11.00  do Amfiteatru Miejskiego (teren zielony) na 8. Stargardzki Dzień Dziecka.

Miłe Dzieci (małe i duże), przed Wami cały dzień wspaniałej zabawy na wszystkich urządzeniach Wesołego Miasteczka: dużych i małych zjeżdżalniach, na „Eurobungee” i „Trampolinie”, podniebne szaleństwo na karuzelach, które są w naszym mieście po raz pierwszy:  na karuzeli „Booster” i karuzeli „Extreme”! Dla pozostałych śmiałków przygotowaliśmy Autodrom, Karuzelę Łańcuchową oraz  „Crazy Carnev”. Po tych zwariowanych lotach możecie odpocząć chwilę w namiocie Centrum Otwarte Drzwi, które jak co roku, otworzy przed Wami podwoje Krainy Atrakcji. Tu, w swoje ręce weźmie Was Szalony Fryzjer i przegoni Was Magicznym Tunelem. Jeśli wyjdziecie z niego o własnych siłach, to ujrzycie  Kolorową Tęczę, która będzie nie tylko na Waszych włosach, ale i na buziach. Jeśli będziecie mieć jeszcze wystarczający zapas energii to  można pokręcić Szalone Obręcze.
W trakcie trwania festynu będzie można kupić watę cukrową, popcorn, napoje, lody, gofry, zabawki dla dzieci i posilić się w małej gastronomi.

Atrakcje i niezapomniane emocje są tego dnia zagwarantowane!


multimedia.jpg