• [ Strona główna ] • [ Cofnij ] • [ Drukuj artykuł ] • [ Osób on-line: 1 ]


Rok 2008


DNI STARGARDU 2008 – materiały archiwalne

DNI STARGARDU Z RADIEM ESKA
13.06.2008r. godz. 21.00 Amfiteatr Miejski

Program:
||||

g. 21:00
MUZYCZNE HITY RADIA ESKA – blok muzyczny prowadzony przez dziennikarzy radiowych z udziałem najlepszych DJ-ów.
g. 21:10
BREAK – DANCE TANIEC CIAŁA I DUSZY! – pokazy taneczne z udziałem zespołu „Born to Dance” i b-boya Stanley’a, tancerza, choreografa, instruktora tańca! Mistrza Polski w tańcu electric boogie. Pierwszego w historii "Hip Hop World Chalenge" (konkurs organizowany przez "FIFA World Cup 2006") reprezentanta z Polski.
g. 21:30
MUZYCZNE HITY RADIA ESKA – blok muzyczny z konkursami, prowadzony przez dziennikarzy radiowych z udziałem najlepszych DJ-ów.
g. 21:50
ZESPÓŁ HEY – zespół rockowy założony w 1992r. Ich ostatnia płyta "Hey MTV Unplugged" zdobyła status Platynowej Płyty i jest najchętniej kupowaną płytą w Polsce. Album jest powrotem do brzmień, które ukształtowały muzyczny kręgosłup zespołu - punk rocka i reggae. Intrygujące teksty Kasi Nosowskiej oraz próba penetracji muzycznych korzeni Heya, urzekają słuchacza tworząc specyficzny i niepowtarzalny nastrój. Klimat generowany jest tu nie tylko przez egzotyczne instrumenty (np. lira korbowa) oraz inne muzyczne "narzędzia", już mniej egzotyczne, ale nadal zaskakujące (smyczki) lecz przez świetny kontakt z publiką, fenomenalne reakcje na każdy moment tego występu, ogłuszający aplauz po wszystkich piosenkach.
g. 23:20
MUZYCZNE HITY RADIA ESKA – blok muzyczny z konkursami, prowadzony przez dziennikarzy radiowych z udziałem najlepszych DJ-ów
BREAK – DANCE TANIEC CIAŁA I DUSZY! – pokazy taneczne z udziałem zespołu „Born to Dance” i b-boya Stanley’a.
g. 23:50
Kate Ryan - belgijska wokalistka której popularność przyniosły dwa wspaniałe covery francuskiej gwiazdy Mylenie Farmer "Désenchantée" i "Libertine", pochodzące z pierwszego albumu artystki "Different" (Różny). W Polsce otrzymała "Platynową Płytę" za ten właśnie album. Kate uzyskała także tytuł "Królowej dance" i została nominowana do wielu nagród m.in. Radio Donna Awards 2002, TMF Awards 2002 oraz Viva Comet 2003. Obecnie uchodzi za "Najbardziej znaną twarz Belgii".
ok. g. 1:00
MUZYCZNE HITY RADIA ESKA – blok muzyczny z konkursami, prowadzony przez dziennikarzy radiowych z udziałem najlepszych DJ-ówDSC_6806_resize.JPG

DSC_6716_resize.JPG

P3070295_resize.jpg