• [ Strona główna ] • [ Cofnij ] • [ Drukuj artykuł ] • [ Osób on-line: 1 ]


Nasze Łobuźiaki


„ Spotkania z Naszymi Dzieciakami”

19 Marca 2008r odwiedziny mieszkańców Domu Małego Dziecka nr 2 w Stargardzie Szczecińskim. Wolontariuszki Centrum Otwartych Drzwi w składzie: Barbara Barszczak, Natalia Szarmach, Miranda Szymaszek, Monika Malczak oraz ich koleżanki Paulina Czupryniak i Ola Świerczek spotkały się z dzieciakami aby miło i z pożytkiem spędzić swój wolny czas. Praca wolontariusza to nie zwykła praca, osoby te cieszą się iż mogą coś dać innym a to dar najcenniejszy. Wychowankowie Domu Dziecka to wspaniałe rozrabiaki. Kochamy was i do następnego razu!!!! Duża buźka!

Zabawy z Chustą!

20 Maja 2008r Centrum Otwarte Drzwi – „otwarte” dla wszystkich i na całą otaczającą nas przyrodę, przygotowało zestaw zabaw edukacyjnych opracowanych przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów Klanza.

Łączymy w naszych działaniach przyjemne zadania ale i ogromnie pożyteczne iż poprzez zabawę edukujemy się wzajemnie. Bawiliśmy się wspaniale przy pomocy chusty 5 metrowej w bilard, sztorm, zabawę z numerkami, sałatkę owocową itp. Dzieci to wdzięczy materiał to pracy ale za razem bardzo wymagający.

Wolontariusze przygotowali również konkursy grupowe i wspólnie z zaangażowaniem wypełniali czas wolny dzieciom.

W tym dniu wspólnie z opiekunem C.O.D. Elżbietą Świrepo uczestniczyły Paulina Masłowska, Barbara Barszczak, Kasia Koziorowicz, Natalia Szarmach.