• [ Strona główna ] • [ Cofnij ] • [ Drukuj artykuł ] • [ Osób on-line: 1 ]


BLIŻEJ SIEBIE –DALEJ OD NARKOTYKÓW


1.BLIŻEJ SIEBIE –DALEJ OD NARKOTYKÓW

Dnia 06.11.2009 r. na Małej Scenie w Stargardzkim Centrum Kultury odbędzie się trzecia, co roku organizowana akcja profilaktyczna pod hasłem „Bliżej siebie-dalej od narkotyków”.

Zagadnienie narkotyków wiąże się z tematem uzależnień i zgubnych ich sutków. Na niebezpieczeństwo tego typu używek narażeni są w największym stopniu ludzie młodzi, do których skierowana jest cała akcja. Zazwyczaj zaczyna się niewinnie , od przygody ze środkiem odurzającym, niestety bardzo często kończy się to wręcz tragicznie, dlatego też Centrum Otwarte Drzwi postanowiło przestrzegać swoich rówieśników przed tego typu zagrożeniami.

W tym roku całe przedsięwzięcie przybierze formę rockowo- blusowego wieczoru koncertowego, w trakcie którego zagrają 3 zespoły : CHILLA, ARKTICA BLUES oraz grupa PRZESTAŃCIE ze Szczecina. Poza dużą dawką dobrej muzyki obecni będą przedstawiciele szczecińskiej Poradni Profilaktyki i Terapii Uzależnień MONAR, którzy poprowadzą kącik profilaktyczny, a do dyspozycji młodych ludzi posiadać będą różnego rodzaju materiały dotyczące profilaktyki narkotykowej oraz informujące o zagrożeniach tego nałogu.

Wszystkich chętnych, pragnących zagłębić się w zagadnienia związane z narkotykami, zasięgnąć porad oraz pobawić się przy dobrej muzyce serdecznie zapraszamy !!

06.11.2009 r. Mała Scena SCK, start o godzinie 18.00, cena biletu 6 zł !

Pamiętajcie, że LEPIEJ ZAŻYWAĆ MUZYKI, NIŻ BRAĆ NARKOTYKI !